Aktualności

Majówka Radia ZET w Łebie

W tym roku majówka będzie wyjątkowo długa! Łeba i Radio ZET zapraszają na nadmorskie majówkowe atrakcje w dniach 28 kwietnia - 3 maja. W programie cała moc atrakcji! Koniecznie zaplanuj majówkę w Łebie!

Zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska w Dąbrówce

Centrum Informacji Turystycznej w Łebie po raz kolejny organizuje zbiórkę dla podopiecznych schroniska w Dąbrówce k. Luzina i zaprasza wszystkich do udziału. Zbiórka artykułów będzie trwała do 14 maja.

Stand-up Night w Lęborku

W czwartek 12 kwietnia w Lęborskim Centrum Kulturuy "Fregata" odbędzie się Stand-up Night. Wystąpią dobrze znane gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek oraz Marcin Zbigniew Wojciech.

Koncert w RCKiF Boleniec w Łebie

We wtorek 10 kwietnia w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec w Łebie odbędzie się spotkanie słowno-muzyczne po tytułem "Nałogi - droga donikąd". Występ rozpocznie się o godzinie 12.00.

Rowerowe Rozpoczęcie Sezonu 2018 z Lwem Lębork

W sobotę 14 kwietnia w Lęborku odbędzie się Rowerowe Rozpoczęcie Sezonu 2018. Na wydarzenie zaprasza Salon Sportowy Mistral oraz współorganizatorzy. Z tej okazji odbędzie się rajd rowerowy, przewidywany dystans do pokonania to około 35 kilometrów.

Morsowa Wielkanoc 2018

Morsy Łebskie zapraszają na wspólne świętowanie Poniedziałku Wielkanocnego. Morsowa Wielkanoc - Koszyczkowa Biesiada i Śmigus-Dyngus, odbędzie się w poniedziałek 2 kwietnia o godzinie 13.00.

Światowy Dzień Autyzmu w Powiecie Lęborskim

W dniach 5-7 kwietnia w Lęborku odbędą się obchody Światowego Dnia Autyzmu. W programie wydarzeń przewidziano: projekcję filmu dokumentalnego, Marsz z okazji Światowego Dnia Autyzmu oraz Mszę św. w intencji osób i rodzin dotkniętych problemem autyzmu.

Aktywny Tydzień w Lech Resort & SPA

Lech Resort & SPA w Łebie zaprasza na Aktywny Tydzień - zajęcia rekreacyjne w powszednie dni tygodnia. Od poniedziałku do piątku będzie można wziąć udział w zajęciach, które pomogą utrzymać sprawność i zadbać o dobrą kondycję.

Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej

W sobotę 24 marca w Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 2 przy ul. Piotra Skargi w Lęborku odbędą się Wybory Miss Ziemi Słupskiej i Lęborskiej. Początek finału o godzinie 18.00. Bilety wstępu można nabyć w cenie od 25 złotych.

VI Zdrowotel Rajd - otwarcie sezonu pojazdów zabytkowych

W dniach 19-22 kwietnia w Łebie odbędzie się VI Zdrowotel Rajd. W ramach weekendu motocyklowego nad morzem odbędzie się 1 Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych - Motocykle. Organizatorem wydarzenia jest ośrodek Zdrowotel w Łebie.