Aktualności

Wyznaczone strefy dla palaczy na łebskiej plaży

Z uwagi na komfort wypoczynku wszystkich turystów oraz ochronę środowiska, Misto Łeba postanowiło wprowadzić strefy dla palaczy. W ten sposób ma zostać ograniczony problem zanieczyszczania plaży niedopałkami oraz narażanie innych plażowiczów na bierne palenie podczas wypoczynku.

XX Międzynarodowy Maraton Piłki Siatkowej Młodzieży Łeba 2018

Łeba Miasto Czterech Żywiołów zaprasza na 20. Jubileuszowy Międzynarodowy Maraton Piłki Siatkowej Młodzieży. Rozgrywki kadetów i kadetek odbędą się w dniach 22.02 - 25.02.2018, natomiast mecze młodzików i młodziczek zostaną przeprowadzone w dniach 05.04 - 08.04.2018.

Sztafeta Walentynkowa 2018

W sobotę 17 lutego w Słupsku przy Stawku Łabędzim (ul. Zamiejska) odbędzie się Sztafeta Walentynkowa. W ramach tej imprezy biegowej do pokonania będzie łącznie 10080 metrów - 7 razy dystans 1440 metrów.

Walentynkowa zbiórka krwi w Łebie

W środę 14 lutego na parkungu przy Regionalnym Centrum Kultury i Formacji BOLENIEC w Łebie odbędzie się akcja "Pompujemy od serca - dla serca" - Walentynkowa zbiórka krwi. Wziąć udział w zbiórce można w godzinach 9.00 -12.00.

Obchody 98. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem

Miasto Puck zaprasza 10 lutego na obchody 98. roczniczy Zaślubin Polski z Morzem. Program uroczystości obejmuje wydarzenia od godziny 9.30 (rozpoczęcie obchodów Zaślubin Polski z Morzem) do godziny 17.00 - na zakończenie odbędzie się koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Inauguracja akcji "Z nami zdrowo i sportowo"

Powiat Lęborski zaprasza na inaugurację akcji: Powiat Lęborski - z nami zdrowo i sportowo. Wydarzenie odbędzie się w piątek 9 lutego w Starostwie Powiatowym w Lęborku, sala nr 13. Początek inauguracji o godzinie 16.00.

Pożegnanie z kolędą

W piątek 2 lutego w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Łebie odbędzie się koncert kolęd pt. "Pożegnanie z kolędą". Najpiękniejsze kolędy zaprezentuje Zespół Jantar.

Szkolenie z zakresu udzielana pomocy przedmedycznej w Łebie

W środę 31 stycznia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łebie odbędzie się bezpłatne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie potrwa w godzinach 16.00 - 18.00. Udział w szkoleniu mogą wziąć wszyscy zainteresowani.

Ferie z Biblioteką Miejską w Łebie

Biblioteka Miejska w Łebie jak co roku przygotowała bogaty program zajęć i atrakcji dla dzieci na okres ferii zimowych. Ferie z Biblioteką rozpoczną się w poniedziałek 29 stycznia, potrwają do piątku 9 lutego (za wyjątkiem niedzieli i soboty). Zajęcia będą się odbywały od godziny 11.00.

Disco Polo Poland Party

W sobotę 27 stycznia w Restauracji "Różana" w Lęborku odbędzie się zabawa karnawałowa Disco Polo Poland Party. Organizatorzy gwarantują świetną zabawę dla wszystkich fanów disco polo i nie tylko.