Aktualności

Summer Amber Festival

Łeba zaprasza na swoją największą letnią imprezę muzyczną. W dniach 7-8 lipca na Placu przy ul. Tysiąclecia odbędzie się Summer Amber Festival. Gwiazdami imprezy będą znani wykonawcy muzyki disco - Kate Ryan i Danzel.

Holi Festival - najbardziej kolorowa impreza w Łebie!

W sobotę 15 lipca w Łebie, na placu przy ulicy Tysiąclecia, odbędzie się najbardziej kolorowa impreza - Holi Festival. Wydarzenie potrwa w godzinach 16.00 - 21.00; w tym czasie zabawa przy muzyce i oczywiście wyrzucanie setek kolorowych proszków.

Kaszubskie Camino 2017

W dniach 16-18 czerwca odbędzie się tegoroczne Kaszubskie Camino - wielka pielgrzymka do św. Jakuba Apostoła, patrona pielgrzymów, rybaków i żeglarzy. "Camino" po hiszpańsku oznacza pielgrzymkę.

Turniej Charytatywny "Gramy dla Franka"

W niedzielę 18 czerwca na stadionie gminnym w Charbrowie zostanie rozegrany charytatywny turniej piłkarski. Organizatorami wydarzenia są Młode Orły Łeba oraz KS Chrobry Charbrowo. Patronat nad imprezą sprawuje Gmina Miejska Łeba oraz Gmina Wicko.

Jarmark Sztuki i Rękodzieła w Łebie

W czasie długiego weekendu czerwcowego, w dniach 15-18.06, na łebskim Skwerze Rybaka odbędzie się Jarmark Sztuki i Rękodzieła. Na Jarmarku będzie można znaleźć wyjątkowe wyroby autorstwa mieszkańców Miasta Łeby.

Recital Zespołu Bel Canto

Burmistrz Miasta Łeby oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Łeba-Błękitna Kraina zapraszają na recital zespołu Bel Canto. Występ odbędzie się w piątek 9 czerwca w Kinie Rybak. Początek o godzinie 19.00, wstęp wolny.

Wystawa fotograficzna w Bibliotece

Biblioteka Miejska przy ul. 11 Listopada 5a zaprasza na wystawę fotografii, zatytułowaną "Ulice w Łebie na przestrzeni lat". Wernisaż odbędzie się w niedzielę 11 czerwca o godzinie 17.00.

Łeba jak Las Vegas

Las Vegas szeroko słynie jako światowa stolica gier hazadrowych, ale też ślubów. Wzorując się na tym drugim aspekcie popularności Las Vegas, polską stolicą ślubów w niezapomnianej oprawie chce się stać Łeba. Turystyka ślubna staje się coraz bardziej popularna, warto pomyśleć o organizacji tej uroczystości w Łebie.

Letnie Kursy Muzyczne w Łebie

W dniach 1-9 lipca w Łebie odbędą się XV Nadmorskie Letnie Kursy Muzyczne. Ich zwieńczeniem będą wyjątkowe koncerty, które odbędą się 6, 7 i 8 lipca. Wstęp na koncerty jest bezpłatny. Wydarzenie jest objęte patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Muzeum Bursztynu w Łebie

Nowo otwarte Muzeum Bursztynu zaprasza mieszkańcow i gości Łeby do oglądania wyjątkowych ekspozycji. Na zwiedzających czekają cztery sale: Las bursztynowy, Epoka lodowcowa, Sala inkluzji oraz Bursztynowa komnata.