Hania - Kwatera Prywatna

Kontakt
email formularza kontaktu tadeusz.baczkiewicz@gmail.com

Opis

Hania Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Jachtowa 3
tel. 601 205 860, 58 348 88 44 (poza sezonem)

Konto: 87 1090 1098 0000 0000 0920 8935

Położenie: bardzo dobra lokalizacja, przy rozwidleniu dwóch spacerowych ulic: Turystycznej i Jachtowej. Do plaży około 400m, do lasu 100m, do portu rybackiego 50m. W pobliżu (250m) przystań na rzece Łebie, skąd można stateczkiem popłynąć po jeziorze Łebsko do Rąbki, skansenu w Klukach, do muzeum "Wyrzutnia" i na "ruchome wydmy" Słowińskiego Parku Narodowego.

Oferta: HANIA to niewielki, ładny dom oferujący kameralny wypoczynek w spokojnym miejscu tuż przy nadmorskim lesie sosnowym. Polecamy Państwu ładne, wygodne pokoje: dwa 2-osobowe i dwa 3-osobowe. Wszystkie pokoje położone są na parterze, mają własne łazienki, telewizory, radia i dodatkowo sprzęt plażowy. Poniżej szczegółowa prezentacja wszystkich pokoi:

Nr 1 - pokój 2-osobowy, wschodni

Nr 2 - pokój 3-osobowy, zachodni

Nr 3 - pokó 2-osobowy, zachodni

Nr 4 - pokój 2-osobowy, wschodni

Do dyspozycji wczasowiczów jest wygodny aneks kuchenny wyposażony w meble kuchenne, lodówkę, zlewozmywak, kuchenkę indukcyjną, czajnik elektryczny, komplet naczyń i sztućców. Dodatkowo można skorzystać z żelazka.

Do relaksu na świeżym powietrzu zachęca mały, zielony ogródek otoczony tujami, gdzie są rozmieszczone meble ogrodowe i jest kącik grillowy. Dla zmotoryzowanych zapewniamy bezpłatne miejsca postojowe na terenie posesji.

Ceny: umowne, przystępne już od 60zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 11-tej.

Post scriptum: kameralny charakter obiektu i miła obsługa zapewni Państwu spokojny wypoczynek w bardzo dobrych warunkach i domowej atmosferze.

HANIA jest dla Państwa otwarta i gościnna w każdym sezonie letnim
od początku maja do końca września.
ZAPRASZAMY

Lokalizacja

Łeba
ul. Jachtowa 3