Janina II - Kwatera Prywatna

Kontakt
email formularza kontaktu monikasa9@gmail.com

Opis

Janina II Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Sosnowa 7
tel. 784 413 044

Położenie: atrakcyjna lokalizacja 50 m od lasu nadmorskiego i 200 m od wejścia na główną plażę A. Wokół mnóstwo letnich rozrywek i atrakcji turystycznych oraz dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna.

Oferta: przytulne, wygodne pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami w ładnym, odnowionym domu. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, dzbanek elektryczny, podręczne naczynia, wiatrochron i koc na plażę. Poniżej szczegółowa prezentacja pokoi:

Nr 1 - pokój 2-osobowy, południowy z łazienką

Nr 3 pokój 4/5-osobowy, południowo-zachodni, z łazienką

Nr 4 - pokój 3/4-osobowy, południowy, z łazienką

Część pokoi posiada swoje lodówki. Ponadto jest ogólnodostępna lodówka na holu i dobrze wyposażony aneks kuchenny. Istnieje możliwość prasowania i suszenia na miejscu.

Relaks na świeżym powietrzu umila kącik wypoczynkowy z grillem, namiot ogrodowy, ławeczki i świeże kwiaty. Są też miejsca postojowe na ogrodzonej posesji - ilość pojazdów ograniczona. W pobliżu (50m) jest czynny latem największy w mieście strzeżony parking całodobowy.

Ceny umowne, przystępne, zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji. Ze względu na dobro współlokatorów uprasza się, by w obiekcie nie palić tytoniu. Mała ilość pokoi gwarantuje spokojny, kameralny wypoczynek. Zapewniona miła obsługa i rodzinna atmosfera pobytu.

JANINA II jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy
 

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Łeba
ul. Sosnowa 7