Lidia - Pokoje Gościnne

Kontakt
email formularza kontaktu lidia.orzinska17@gmail.com

Opis

Lidia Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Chrobrego 8
tel. 692 703 456

Nr konta: 77 1060 0076 0000 3040 0246 1141

Położenie: małe, przytulne osiedle - cicho i bezpiecznie. Krótka uliczka dojazdowa bez ruchu przelotowego. W promieniu 100m znajduje się osiedlowy plac zabaw, boisko do gier zespołowych, kilka sklepików i domowych stołówek. Do głównego traktu spacerowego raptem 200m, do plaży około 1200m, do jeziora Sarbsko i stadnin konnych 700m. Niedaleko (około 400 - 500m) jeszcze dwie duże atrakcje: piękny Ogród Ornitologiczny i Jurajski Park Dinozaurów.

Polecamy Państwu nowe, ładne i wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami.

Dwa pokoje posiadają również swoje balkony.

Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, lodówki, czajniki, podręczne naczynia i sprzęt plażowy.

Z górnych okien i balkonów rozpościera się przy ładnej pogodzie piękny widok na ruchome wydmy Słowińskiego Parku Narodowego oraz na jezioro Łebsko.

Do dyspozycji Gości dwa aneksy kuchenne wyposażone w lodówki, kuchnie gazowe, zlewozmywaki, czajniki, komplety naczyń, garnków i sztućców.

Ponadto można korzystać z żelazka i deski do prasowania, suszarek na bieliznę; są też ogólnodostępne na holach kąciki wypoczynkowe.

Relaks na świeżym powietrzu zapewni Państwu duży, południowy taras, na którym można się opalać, leniuchować przy kawie lub biesiadować przy grillu.

Obsługujemy wczasy indywidualne i rodzinne. Zapewniamy miłą obsługę, dobre warunki i spokojny charakter wypoczynku. Ceny umowne: od 40 do 60zł/osobodoba, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14.00. a kończy o godz. 9.30. Parkowanie na terenie obiektu bezpłatne.

LIDIA jest dla Państwa otwarta i gościnna od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszam!

Lidia Orzińska

Lokalizacja

Łeba
ul. Chrobrego 8