Szafir - Pokoje Gościnne

Kontakt
email formularza kontaktu ---

Opis

Szafir Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Grabskiego 24
tel. 503 159 687

Zapraszamy Państwa do nowej dzielnicy willowej, dobrze zagospodarowanej, z szeroką ulicą Grabskiego wyłożoną kostką i nastrojowym oświetleniem latarni. W pobliżu (do 200m) duży park miejski z placem zabaw i boiskiem, kościół, delikatesy, restauracja, pizzeria, kilka barów i domowych stołówek.

Do centrum Łeby 300m, do jeziora Sarbsko 600m. Do morza (około 900m) prowadzi prosto piękna Aleja św. Jakuba, wygodny trakt spacerowy i ścieżka rowerowa.

Oferujemy Państwu pobyt w sześciu nowych, ładnych pokojach 2, 3 i 4-osobowych z własnymi łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, lodówkę, czajnik, naczynia i sprzęt plażowy.
Poniżej szczegółowa oferta naszych pokoi:

Nr 1 - pokój 3-osobowy, północny, I piętro.

Nr 2 - pokój 4-osobowy, południowo-wschodni, I piętro.

Nr 3 - pokój 3-osobowy, południowy, I piętro.

Nr 4 - pokój 3-osobowy, południowy, I piętro.

Nr 5 - pokój 2-osobowy, zachodni, I piętro.

Nr 6 - pokój 3-osobowy, północny, I piętro.

Do dyspozycji Gości ogólnodostępny taras na piętrze, kącik wypoczynkowy, mały ogródek, grill, meble ogrodowe i bezpłatny parking na posesji.

>

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych. Zapewniamy miłą obsługę i kameralny charakter wypoczynku. Ceny umowne od 25 do 50zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 13-tej, a kończy o godz. 10-tej.

SZAFIR jest dla Państwa otwarty i gościnny przez cały rok.
Serdecznie zapraszamy

Lokalizacja

Łeba
ul. Grabskiego 24