Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Amanda
Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Brzozowa 5
tel. 603 805 396
 

Kto pragnie mieć w Łebie niedaleko do plaży i atrakcji turystyczno-rozrywkowych naszego kurortu, a jednocześnie chciałby wypoczywać w spokojnym miejscu, to AMANDA spełnia właśnie takie oczekiwania.

Świetna lokalizacja: blisko morza (300m) i centrum handlowo-gastronomicznego, na skraju dwóch głównych deptaków spacerowych Łeby (100m), daje łatwy dostęp do większości letnich atrakcji. Z kolei usytuowanie przy bocznych uliczkach z małym ruchem samochodowym zapewnia przytulny urlopowy nastrój.

AMANDA to urokliwy, zmodernizowany domek położony na narożnej, słonecznej działce.

Oferujemy Państwu 4 ładne, odnowione pokoje: dwa 3-osobowe, jeden 2-osobowy i jeden 1-osobowy. Wszystkie są wygodne i dobrze wyposażone: telewizor, radio, lodówka, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy.

Pokoje zajmują parter budynku i mają własne łazienki - (prysznic, umywalka, wc).

Zielony trawnik ozdobiony małymi drzewkami, krzewami i kwiatami oraz meble ogrodowe pod parasolem umilą Państwu relaks na świeżym powietrzu. Jest też kącik grillowy i 4 miejsca postojowe dla samochodów. Posesja ogrodzona, parkowanie bezpłatne. Ceny zróżnicowane, od 45 do 70zł/osobodoba, w zależności od wielkości pokoju oraz terminu pobytu. Do ceny nie jest wliczana miejscowa opłata klimatyczna. Doba pobytowa trwa od 14-tej do 10-tej.

Chętnie przyjmujmy turystów indywidualnych i rodziny. Ze swej strony staramy się zapewnić wszystkim wczasowiczom troskliwą, życzliwą obsługę i pogodną, domową atmosferę. Kameralny charakter AMANDY gwarantuje spokojny, udany wypoczynek. Obiekt jest czynny w sezonie letnim.

Serdecznie zapraszamy
 

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
powyżej 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
obiekty nad morzem
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.