Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Ania
Domki Letniskowe

84-360 Łeba,
ul. Kolonijna 2,
tel. 502 125 032
www.anialeba.pl

Polecamy u nas urlop osobom lubiącym ciszę, spokój, świeże powietrze i czystą przyrodę. Wokół dużo rozległych, zielonych łąk, blisko do lasu (400m) i jeziora (1000m), do morza około 1500m. Do centrum Łeby (600m) prowadzi nowa droga asfaltowa i wygodna ścieżka rowerowa. Najbliższe atrakcje to Jurajski Park Dinozaurów, Ogród Ornitologiczny i stadniny konne w Nowęcinie.

ANIA to zespół domków letniskowych, usytuowanych na zielonym zapleczu Ośrodka Kolonijnego ANIA. Czeka na Państwa piękny kompleks kilku nowych, murowanych domków letniskowych, zbudowanych w wysokim standardzie, z myślą o wygodzie i komfortowym pobycie naszych Gości.

Domki są jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Każdy domek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów. Jeden segment zapewnia wygodny pobyt dla 5-7 osób, a cały domek maksymalnie dla 14 osób.

Wszystkie domki posiadają po dwie sypialne, salonik dzienny z TV-Sat, kompletnie wyposażony aneks kuchenny i łazienkę. Domki mają swoje komplety ogrodowe, grille i leżaki. Poniżej przykładowa prezentacja takiego domku.

Na świeżym powietrzu jest duży plac zabaw dla dzieci, trawniki do leżakowania, wiata do grillowania i meble ogrodowe. Umożliwiamy bezpłatne parkowanie na miejscu. Teren jest ogrodzony, zamknięty, bezpieczny.

Ceny umowne, do uzgodnienia, zależne od ilości osób w domku oraz terminu i długości pobytu. Zapewniamy miłą obsługę i kameralne warunki wypoczynku.

ANIA jest dla Państwa otwarta i gościnna w każdym sezonie
letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy!

Polecamy również nasz drugi obiekt - Ośrodek Kolonijny ANIA - położony na tej samej posesji - zobacz tutaj.

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
wyżywienie na miejscu
ogród
rowery
sprzęt plażowy
wifi
plac zabaw
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
domki letniskowe
Odległość do plaży
901m i dalej
Premium
wysoki standard
last minute
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.