Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Apartamenty Gościnne

84-360 Łeba, Plac Dworcowy 10
tel. 58 302 95 81, 600 811 111, 660 410 600

Apartamenty Gościnne to atrakcyjna lokalizacja w pobliżu zabytkowej dzielnicy portowej. Stąd wszędzie blisko a jednocześnie spokojnie - do centrum Łeby 300 m, do plaży około 900 m. W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna i usługowo-rekreacyjna. Widoczne w oddali ruchome wydmy Słowińskiego Parku Narodowego zapraszają do aktywnego spędzania czasu.

Oferujemy dwa apartamenty o wysokim standardzie w jednym bloku mieszkalnym. Każdy apartament przeznaczony jest dla 4 - 6 osób, ma dwa pokoje, kuchnię, łazienkę, przedpokój, balkon i niezależne wejście.

Apartament I

Apartament II

Na wyposażeniu kuchni apartamentów jest lodówka, mikrofalówka, zmywarka, pralka, żelazko. W pokojach telewizor, radio, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy.

Dodatkowo oferujemy garaż dla samochodu - cena do uzgodnienia oraz piwnicę do przechowywania rowerów, sprzętu turystycznego itp. - bezpłatnie.

Ceny od 180 do 300 zł za jeden apartament w zależności od terminu i długości pobytu.

*** ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK ***

 

Informacje o obiekcie:

Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
Noclegi
apartamenty i mieszkania
Premium
noclegi do 80zł
noclegi do 70zł
noclegi do 60zł
obiekty blisko morza
last minute
Udogodnienia
kuchnia
lodówka
Działalność
całoroczna
sezonowa
Odległość do plaży
901m i dalej
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.