Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Restauracja
Smażalnia
Pizzeria

84-360 Łeba,
ul. Nadmorska 9
 
tel./fax: 59 866 22 77,
tel. 607 177 037

Restauracja AQUARIUM jest malowniczo wtulona w nadmorski, sosnowy las pachnący żywicą i jodem z pobliskiego o 150m Bałtyku. Atrakcyjne położenie tuż przy największym trakcie spacerowym łebskiego kurortu zachęca do wstąpienia na rozkosze podniebienia. I nie tylko!

AQUARIUM intryguje niezwykle ciekawym wystrojem wnętrza wykonanym w stylu marynistycznym. Główną salę konsumpcyjną zdobią liczne i śliczne akwaria pełne nietypowych gatunków ryb (jak np. piranie), ciekawych gadów (jak chociażby legwany czy żółwie) oraz wiele innych nietuzinkowych akcesoriów o tematyce morskiej. Ten wystrój nadaje restauracji niezwykłego uroku i niepowtarzalnego klimatu. Relaksacyjny nastrój podtrzymują też zapewne ciepłe, śródziemnomorskie kolory ścian w tonacjach żółtych, pomarańczowych, jasnobrązowych oraz dekoracje roślinne o egzotycznych motywach.

AQUARIUM to właściwie elegancki kompleks gastronomiczny oferujący szeroki wybór dań i napojów z restauracji, smażalni i pizzerii. Można tu spróbować wszelakich potraw z drobiu, wołowiny i wieprzowiny, jak również dania z grilla, ryby z patelni, pizze z pieca, zupy, przystawki i przekąski na zimno, owoce morza, spaghetti, sałatki, desery itp. Menu bogate jest także w napoje alkoholowe, koktajle, drinki, różne gatunki kaw, herbat, piwa i napojów chłodzących.

AQUARIUM specjalizuje się w organizacji i obsłudze spotkań i imprez okolicznościowych. Istnieje możliwość urządzenia np: udanego wesela, bankietu, jubileuszu, firmowego spotkania integracyjnego, uroczystości rodzinnej itp. Personel zakładu zapewnia fachową i markową organizację imprez, wysoki standard i kulturę obsługi oraz korzystne, atrakcyjne warunki finansowania.

AQUARIUM jest otwarty codziennie od godz. 10-tej i gościnny aż do chwili wyjścia ostatniego klienta. Dla zmotoryzowanych konsumentów lokal zapewnia przed frontem budynku dogodnie usytuowany parking na 20 miejsc postojowych. Obiekt jest także w pełni dostosowany do pobytu osób niepełnosprawnych.
Zapraszamy wszystkich smakoszy preferujących dobre i wykwintne jedzenie w niepowtarzalnej, kameralnej atmosferze. Specjalizujemy się głównie w tradycyjnej kuchni polskiej, regionalnej nadmorskiej oraz włoskiej.

ŻYCZYMY SMACZNEGO !!!

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
miejsce postojowe
wyżywienie na miejscu
Gastronomia
restauracje
kawiarnie
bary
pizzerie
smażalnie
lodziarnie - cukiernie
Działalność
sezonowa
Rozrywka i rekreacja
Łeba nocą
Premium
gastronomia
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.