Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Asia
Pokoje Gościnne
i Apartament

84-360 Łeba
Aleja Brzozowa 4b
tel. 59 866 14 50
kom. 664 683 170

Konto: 29 1240 3800 1111 0010 2543 1486

Położenie:
Bardzo atrakcyjna, jedna z najdogodniejszych lokalizacji: przy malowniczej ulicy Brzozowej, około 300m do morza, między dwoma deptakami prowadzącymi na główną plażę A. Jednocześnie jest tu spokojnie i kameralnie; mały ruch dojazdowy, więcej spacerowiczów niż samochodów. Niedaleko centrum, park i kino. W pobliżu nowy kompleks rekreacyjno-sportowy: korty tenisowe 200m, kryte lodowisko i rolkowisko 100m, boisko orlik 200m, kryta hala sportowa 50m. Wokół dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa i gastronomiczna.

Oferta:
ASIA poleca Państwu kilka pokoi o różnym standardzie i wielkości oraz jeden apartament. Pokoje są ładne, wygodne, zadbane: 2, 3 i 4-osobowe. Większość ma własne łazienki, część jest na wspólne. Kilka ma również swoje balkony. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, czajniki, podręczne naczynia i akcesoria plażowe. Na korytarzach ustawione są ogólnodostępne lodówki. Poniżej szczegółowa prezentacja naszej oferty:
Parter:

Nr 10: pokój 3/4-osobowy z łazienką, południowy, z wyjściem na ogród

 

Nr 1: pokój 2-osobowy, zachodni

Nr 2: pokój 2-osobowy, południowy

 

 

Nr 3: pokój 3-osobowy, południowo-zachodni

Wspólna łazienka dla pokoi 1, 2, 3

 

Pierwsze piętro:

Nr 4: pokój 3/4-osobowy z łazienką, północno-wschodni

Nr 5: pokój 3/4-osobowy z łazienką, balkonem, południowy

Drugie piętro:

Nr 9: apartament 4/5-osobowy, południowo-zachodni.

W skład apartamentu wchodzi: pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój. Apartament zajmuje całą kondygnację, jest kompletnie umeblowany i wyposażony.

Poddasze:

 

Nr 6: pokój 2-osobowy, z balkonem, południowy

Nr 7: pokój 3-osobowy, z balkonem, południowy

 

 

Nr 8: pokój 4-osobowy, zachodni

Wspólna łazienka dla pokoi 6, 7, 8

 

Na parterze do dyspozycji wszystkich wczasowiczów jest kuchnia turystyczna z pełnym wyposażeniem oraz jadalnia służąca również jako świetlica telewizyjna. Można też skorzystać z żelazka, deski do prasowania, suszarek na balkonach i podwórku. Na terenie obiektu jest dostępny bezprzewodowy internet.

Słoneczna, zielona posesja zachęca do relaksu na świeżym powietrzu. Rosną tu ozdobne krzewy i kwitną świeże kwiaty. Na trawnikach są porozstawiane meble ogrodowe, ławeczki, leżaki, parasole, grill i namiot ogrodowy.Teren obiektu jest ogrodzony z możliwością bezpłatnego parkowania wewnątrz posesji.

Ceny umowne, przystępne, zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i małe grupy znajomych. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej a kończy o godz. 10-tej.
Zapewniamy troskliwą obsługę, miłą atmosferę i przyjemne warunki wypoczynku.

ASIA jest dla Państwa otwarta i gościnna w każdym sezonie letnim
od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy
Rodzina Gabrysiów

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
wifi
Noclegi
apartamenty i mieszkania
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
obiekty nad morzem
last minute
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.