Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Barbara - Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Abrahama 13
tel. 59 866 17 73, 697 603 799

Lokalizacja: centrum Łeby, przy nabrzeżu portowym, w zabytkowej, rybackiej dzielnicy, z romantycznym widokiem na cumujące kutry i stateczki wycieczkowe. Wszędzie pod ręką mnóstwo usług i atrakcji turystycznych, dobrze rozwinięta sieć handlowa i gastronomiczna. Do plaży około 450m, do głównego parku miejskiego i deptaka 150m.

Oferta: BARBARA to nasz dom rodzinny i letni pawilon parterowy położone obok siebie na tej samej działce. Polecamy ładne, przytulne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, wygodne i odnowione. Poniżej szczegółowa oferta naszych pokoi:

Budynek główny (pokoje od nr 1 do nr 3) - mają własne telewizory, sprzęt plażowy oraz ogólnodostępny, kompletnie wyposażony aneks kuchenny.

Nr 1 - pokój 3-osobowy z dostawką, południowy, parter, z wyjściem na ogródek.

Nr 2 - pokój 3-osobowy, południowy, I piętro.

Nr 3 - pokój 2-osobowy, północny, I piętro.

Apartament: 2 - 4-osobowy, I piętro. Pokój dzienny z aneksem kuchennym - południowy, sypialnia północna, łazienka. Cena umowna, do uzgodnienia, od 200 do 300zł na dobę.

Letni pawilon parterowy (pokoje od nr 6 do nr 8) - wyposażone są w telewizory, lodówki, czajniki, podręczne naczynia, koce i wiatrochrony na plażę.

Nr 6 - pokój 3-osobowy, zachodni.

Nr 7 - pokój-studio, 4-osobowy, zachodni.

Nr 8 - pokój 2-osobowy, zachodni.

Relaks na świeżym powietrzu umili Państwu urokliwy, zadbany ogródek pełen zielonych trawników, ozdobnych krzewów i kwitnących kwiatów. Są tu rozstawione meble ogrodowe i kącik grillowy.

Teren posesji ogrodzony, zamykany, zapewnia miejsca postojowe dla wszystkich pojazdów na dwóch placykach parkingowych.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Zapewniamy miłą obsługę, domową atmosferę i kameralny charakter wypoczynku.
Ceny umowne: od 30 do 50zł/osobodoba, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 13-tej, a kończy o godz. 10-tej.

Zapraszam w okresie wakacji czerwiec - sierpień.
Barbara Falkowska

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Noclegi
apartamenty i mieszkania
kwatery prywatne
Cena noclegu
do 70 zł
do 80 zł
powyżej 80 zł
Premium
noclegi do 80zł
noclegi do 70zł
obiekty nad morzem
Odległość do plaży
501 - 900m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.