Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

CYNIA Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Obr. Westerplatte 2A
tel. 59 866 11 97, 603 202 272

CYNIA położona jest zaledwie 250m od plaży, w centrum letniego ruchu turystycznego Łeby. W pobliżu (50m) prowadzi główny deptak spacerowy, wokół dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa i gastronomiczna. Wszędzie na wyciągnięcie ręki wiele sezonowych atrakcji i rozrywek.

Oferta: ładne, przytulne pokoje 2, 3 i 4-osobowe w budynku głównym i w letnim pawilonie. Łazienki własne lub wspólne.

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, czajnik bezprzewodowy, podręczne naczynia i sprzęt plażowy.
Do dyspozycji ogólnodostępne lodówki, żelazko, deska do prasowania.

Na ogrodzonej posesji można sobie umilić czas na świeżym powietrzu w kameralnym ogródku. Są tu świeże kwiaty, zieleń, meble ogrodowe i kącik grillowy.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Zapewniamy dobrą obsługę i miłą atmosferę wypoczynku. Atutem CYNII są przystępne, konkurencyjne ceny, przy tak atrakcyjnym usytuowaniu obiektu. Oferujemy noclegi od 30 do 60zł/osobodoba, w zależności od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej.
CYNIA jest dla Państwa gościnna w sezonie letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Premium
obiekty nad morzem
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.