Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

WILLA  GRAŻYNA Pokoje Gościnne
Apartament

84-360 Łeba, ul. Matejki 1
tel. 59 866 23 45, 59 866 10 80, 662 453 432
Kontakt - Nr Deutschland
08341-82688 abend

Wirtualna wycieczka

Zapraszamy na wycieczkę wirtualną naszego obiektu.

Bardzo dobra lokalizacja: 50m do głównej promenady spacerowej Łeby, około 250m do plaży, blisko do centrum, ale jednocześnie cicho i kameralnie. Obiekt usytuowany jest przy małej, bocznej uliczce, otoczony z każdej strony innymi posesjami i nie ma bezpośredniego kontaktu z ruchem ulicznym. Bezpieczniej dla dzieci, spokojniej dla dorosłych.

WILLA GRAŻYNA oferuje Państwu komfortowe pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe z własnymi łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, radio, czajnik z naczyniami. Wszystkie telewizory wymienione są na nowoczesne, płaskie LCD lub plazmowe. Na terenie całego obiektu ogólnodostępny, bezprzewodowy internet WI-FI.

Dodatkowo na wyposażeniu są ręczniki, środki czystości, toaletowe itp. Część pokoi posiada balkony i suszarki do bielizny. Dla małych dzieci posiadamy łóżeczka dziecinne.

Ponadto nasi Goście mogą korzystać z ogólnodostępnego aneksu kuchennego, lodówki, mikrofalówki, żelazka itp.

Oferujemy również jeden apartament dla rodziny (max. 5 osób), o powierzchni ponad 65m kwadratowych (3 pokoje, kuchnia, łazienka - kompletnie wyposażone). Apartament spełnia funkcję samodzielnego, niezależnego mieszkania i zapewnia komfortowy pobyt. Cena od 350zł do 500zł w zależności od terminu i długości rezerwacji.

Na ogrodzie plac zabaw dla dzieci, meble ogrodowe,grille. Tu można się zrelaksować z dala od gwaru ulicznego. Parkowanie bezpłatne, teren ogrodzony.

Ceny umowne: od 60zł do 90zł zależne od rodzaju i wielkości pokoju oraz terminu i długości rezerwacji.

Przyjmujemy na pobyt wakacyjny turystów indywidualnych i rodziny. WILLA GRAŻYNA gości wczasowiczów w okresie letnim (od początku maja do końca września) oraz w okresie świąteczno-noworocznym i wielkanocnym. Ze swojej strony zapewniamy miłą obsługę, domową atmosferę, spokój wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy
Grażyna i Marek
Stróżyccy

Fotogaleria naszego obiektu (kliknij, by powiększyć):

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
aneks kuchenny
lodówka
ogród
wifi
plac zabaw
Noclegi
apartamenty i mieszkania
domy wypoczynkowe
pokoje gościnne
wille
Cena noclegu
do 60 zł
powyżej 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
obiekty nad morzem
wysoki standard
last minute
majówka
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
polecane przez serwis
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.