Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

84-360 Łeba, ul. 10 Marca 2B

tel. 59 866 10 71, kom. 512 009 256

LOKALIZACJA

Dom położony jest w centrum kurortu, lecz w zacisznym miejscu, (bez sąsiedztwa dyskotek) około 600m od plaży, pomiędzy dwoma głównymi traktami spacerowymi prowadzącymi do morza - ulicą Tadeusza Kościuszki oraz ulicą Zawiszy Czarnego.

Bardzo blisko (w promieniu 50m) znajduje się sieć barów, smażalni ryb, kawiarenek, sklepów, bank PKO BP, bankomaty, całodobowa służba zdrowia, apteka.

Blisko (w odległości do 150 m) usytuowany jest port rybacki oraz jednostek białej floty, wielofunkcyjna hala sportowa, druga wielka hala-rolkowisko, boisko piłkarskie-orlik, korty tenisowe, a także ogromna zielona łąka dająca nieograniczone możliwosci zabawy nie tylko dzieciom.

W Hornie wybornie i wszystko blisko.

OFERTA

Pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, czajnik elektryczny, naczynia. Na miejscu funkcjonuje bezprzewodowy internet Wi-Fi . Zapewniamy bezpłatne miejsca postojowe dla Państwa pojazdów.


Oddajemy do Państwa dyspozycji przestronny aneks kuchenny oraz ukwiecony ogródek, w którym znajduje się grill oraz plac zabaw dla dzieci.

CENY

-  weekend majowy i Boże Ciało   30 - 50 zł. 

-  wiosną, do 24 czerwca              30 - 50 zł.  

-  od 25 czerwca do 08 lipca         30 - 70 zł.  

-  od 09 lipca do 15 sierpnia          50 - 95 zł.  

-  od 16 sierpnia do 28 sierpnia      30 - 70 zł.  

-  do końca sierpnia i we wrześniu  30 - 50 zł. 

Poniższe ceny określają koszty pobytu jednej osoby dorosłej na dobę z opcją upustów dla dzieci do 50% kosztów pobytu osoby dorosłej.
Rezerwację dokonujemy po otrzymaniu wpłaty za dwa noclegi przy deklarowanym przez Państwa pobycie do tygodnia czasu lub za trzy noclegi przy rezerwowanym pobycie dłuższym niż tydzień. Szczegóły omawiamy telefonicznie.

Bank Spółdzielczy w Łebie, konto nr. 85 9324 0008 0004 5098 2000 0010   

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko osoby rezerwującej oraz termin pobytu.

Goście zobowiązani są dodatkowo do uiszczenia opłaty klimatycznej do kasy Urzędu Miasta w wysokości 2 zł. od osoby za dobę.

 

Doba pobytowa rozpoczyna się pomiędzy
godz. 12:00, a 14:00 kończy o godz. 10:00.
 

Naszą dewizą:

Tak jak dla żeglarzy nieprzejednanym jest  przylądek Horn, tak my nieprzejednani jesteśmy  w staraniach zapewnienia Państwu uprzejmej obsługi, bezpieczeństwa i komfortu wypoczynku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 

Szczegóły obiektu, wąskie plany i zbliżenia w galerii poniżej:Poniżej przedstawiamy Państwu niektóre z niezliczonych atrakcji Łeby i okolic. Proszę kliknąć, aby powiększyć zdjęcia.

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
ogród
rowery
sprzęt plażowy
wifi
plac zabaw
Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
powyżej 80 zł
Premium
noclegi do 80zł
noclegi do 70zł
noclegi do 60zł
obiekty blisko morza
Noclegi
domy wypoczynkowe
pokoje gościnne
wille
Odległość do plaży
501 - 900m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.