Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Ida - Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Mieszka I 10
tel. kom. 692 250 659

Łeba i okolice

Położenie:
Małe, przytulne osiedle - cicho i bezpiecznie. Krótkie uliczki dojazdowe bez ruchu przelotowego. W promieniu 200m znajduje się kilka sklepików i domowych stołówek. W pobliżu restauracja oraz market "Biedronka" i "DINO". Do głównego traktu spacerowego raptem 200m, do plaży około 1200m, do jeziora Sarbsko i stadnin konnych 700m. Niedaleko (około 400 - 500m) jeszcze dwie duże atrakcje: piękny Ogród Ornitologiczny i Jurajski Park Dinozaurów.

Łeba i okoliceŁeba i okolice

Oferta:
IDA to nasz dom rodzinny, usytuowany na narożnej posesji. Polecamy Państwu komfortowe, samodzielne mieszkanie oraz kilka pokoi gościnnych.

Mieszkanie jest na 1-szym piętrze i zapewnia bardzo wygodny pobyt dla 4-5 osób. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i dużego południowego tarasu. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone.

Ida - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - Łeba

Zielony, fantazyjnie zagospodarowany ogród z oczkiem wodnym i rybkami wspaniale zrelaksuje i uatrakcyjni Państwa wypoczynek. Ponadto mamy trawnik do leżakowania, kącik do grillowania, meble ogrodowe, huśtawkę.

Ida - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - Łeba

Tuż przy obiekcie znajduje się ogólnodostępny, osiedlowy plac zabaw a 100 metrów obok jest dostępne uniwersalne boisko asfaltowe do różnych gier zespołowych.

Ida - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - ŁebaIda - Kwatera Prywatna - Łeba

Na terenie posesji zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe.
Ceny umowne, przystępne od 30zł do 50zł/osobodoba, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10-tej w dniu wyjazdu.
Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Kameralny charakter obiektu i ciche osiedle rokują spokojny i udany wypoczynek.

IDA jest dla Państwa otwarta i gościnny
przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy
Hanna i Witold Stoltman

Post scriptum:
Polecamy również nasz drugi obiekt rodzinny JAWOR usytuowany bliżej plaży na ul. Powstańców Warszawy 18A >zobacz tutaj<

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
plac zabaw
akceptacja zwierząt
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
Noclegi
apartamenty i mieszkania
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 50zł
noclegi do 40zł
last minute
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
posezonowe oferty wypoczynkowe
Działalność
całoroczna
sezonowa
Odległość do plaży
901m i dalej
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.