Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Janina Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Sosnowa 7
kom. 605 837 807

Gościnna JANINA - na stres witamina.

JANINA to ładny, odnowiony dom położony w atrakcyjnym miejscu 50 m od lasu i 200 m od plaży. Ulica Sosnowa to krótka, spokojna przecznica na wprost głównego wejścia na plażę. W pobliżu pełny kompleks gastronomii, rozrywki i rekreacji.

Oferuję ładne, wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe. Łazienki własne lub wspólne. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor - (TV naziemna), dzbanek elektryczny, podręczne naczynia, wiatrochron i koc na plażę. Poniżej szczegółowa prezentacja pokoi:

Nr 1 - pokój 2-osobowy, południowy, z łazienką

Nr 2 - pokój 3/4-osobowy, południowo-zachodni, z łazienką

Nr 3 - pokój 3/4-osobowy, zachodni, z łazienką

Niektóre pokoje mają lodówki, pozostałe ogólny dostęp do lodówek na kondygnacjach. Istnieje możliwość korzystania z kuchni i aneksu kuchennego, prasowania i suszenia.

Nr 4 - pokój 3/4-osobowy, południowo-zachodni

Nr 5 - pokój 3/4-osobowy, zachodni

Wspólna łazienka dla pokoju 4 i 5

Nr 6 - pokój 2/3-osobowy, wschodni, z umywalką

Nr 7 - pokój 2-osobowy, południowy

Wspólna łazienka dla pokoju 6 i 7

Relaks na świeżym powietrzu umila kącik wypoczynkowy z grillem, namiot ogrodowy, ławeczki i świeże kwiaty. Są też miejsca postojowe na ogrodzonej posesji - ilość pojazdów ograniczona.

Zostaw na lądzie skwaszoną minę.
Z nad morza wspomnisz słodko JANINĘ

Ceny umowne, przystępne, zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej a kończy o godz. 10-tej.

Wszystkich Gości przyjmuję jak domowników
zapewniając kulturalną, miłą i rodzinną atmosferę.

JANINA jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały rok.

Serdecznie zapraszam
Janina Sajko

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
aneks kuchenny
lodówka
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Odległość do plaży
do 200m
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
obiekty nad morzem
last minute
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Działalność
całoroczna
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.