Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Kino 7 D max

84-360 Łeba, ul. Morska 2
Centrum Rezerwacji - tel. 536-586-907
www.kino7dmax.pl

Kino 7 D max - ŁebaKino 7 D max - ŁebaKino 7 D max - ŁebaKino 7 D max - ŁebaKino 7 D max - ŁebaKino 7 D max - ŁebaKino 7 D max - ŁebaKino 7 D max - Łeba

KINO 7D MAX
Nowy wymiar rozrywki w Łebie.
Jeśli nie gorący piasek i nadmorska bryza to z pewnością kino w 7 wymiarach zapewni wystarczająco dużo doznań wszystkim tym, którzy postanowili przyjechać na wczasy do Łeby. Nowo otwarte kino to atrakcja zarówno dla kinomaniaków jak i dla miłośników mocnych wrażeń.

Dzięki połączeniu najnowszych technologii z dziedziny automatyki, akustyki i sztuk audiowizualnych wraz z dodatkowymi efektami sensorycznymi (np. dym, bąbelki wody, zapachy) projekcje wbiją widza w fotel – również z niespodzianką!

Bogaty repertuar, a od czerwca również oferta edukacyjna dla najmłodszych.
Dogodna lokalizacja w centrum Łeby, tuż przy tradycyjnym kinie "Rybak".
Zniżki dla wszystkich grup zorganizowanych.

ZAPRASZAMY NA NIEZWYKŁE DOZNANIA

REPERTUAR 1. Alicja w Krainie Czarów
2. Leśna przygoda
3. Kosmiczna przygoda
4. Nawiedzony wyścig
5. Diabelska kopalnia złota
6. Zaczarowany zamek
7. Wielkie złe robaki
8. Wojna robotów
9. Dom śmierci
10. Metro
11. Podróż po Dzikim Zachodzie
12. Przygody Ali Baby
13. Podróże z dinozaurami

*** ZAPRASZAMY ***

Informacje o obiekcie:

Rozrywka i rekreacja
inne atrakcje
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.