Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

KORSARZ Ośrodek Kolonijno-Wczasowy

84-360 ŁEBA, ul. 1 Maja 1b
tel./fax 59 866 13 95, 505 313 722

KORSARZ położony jest niedaleko od morza, w centrum Łeby, między dwoma dużymi ciągami spacerowymi: ulicą Kościuszki i Zawiszy Czarnego. W pobliżu (100m) kanał Chełst łączący jezioro Sarbsko z portem. W najbliższej okolicy boisko piłkarskie, szkoła z krytą halą sportową i rozległy plac trawiasty, gdzie można prowadzić wiele zajęć rekreacyjno-sportowych z dziećmi i młodzieżą.

Ośrodek leży na ogrodzonej solidnie posesji i przylega do Banku Spółdzielczego. Jest to jedno z najbardziej bezpiecznych miejsc w mieście. Wszędzie blisko, większość letnich atrakcji na wyciągnięcie ręki.

Ośrodek KORSARZ specjalizuje się w organizacji zielonych szkół, kolonii, wycieczek, obozów i tym podobnych form wypoczynku dzieci i młodzieży. Zapewnia zakwaterowanie i całodzienne wyżywienie.

Przyjmuje także grupy zorganizowane dorosłych. Pomagamy również na miejscu w organizowaniu różnego rodzaju imprez rekreacyjno-rozrywkowych.

Przygoda z Korsarzem to spełnienie marzeń

Oferujemy pobyt w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych z własnymi łazienkami (wc, umywalka, prysznic) o przyzwoitym standardzie. Połowa pokoi posiada też balkony.
Pomieszczenia dla kadry, opiekunów grup wyposażone są dodatkowo w telewizory, radia, czajniki. Dla uczestników, na każdej z trzech kondygnacji, znajdują się kąciki wypoczynkowe z telewizorami.

Obiekt wyróżnia się dużą przestronnością. Są tu szerokie hole, korytarze, klatki schodowe i obszerna posesja (2000m kw.). "Zielone Szkoły" mają zapewnione pomieszczenia dydaktyczno-wychowawcze.

KORSARZ posiada również wielką salę, w której można organizować różne imprezy z całą młodzieżą. Może też służyć jako świetlica a wieczorami np. jako sala taneczno-dyskotekowa.

Na świeżym powietrzu, w obrębie posesji, czekają na graczy boiska: do koszykówki, siatkówki, kometki oraz dwa przenośne stoły tenisowe. Na ogrodzie nie brakuje też zieleni: są krzewy ozdobne, trawniki, kącik grillowy, piaskownica. Parking bezpłatny na terenie ośrodka. Całość jest monitorowana.

Ważnym atrybutem KORSARZA są atrakcyjne, bardzo przystępne ceny pobytu. W miarę wolnych miejsc przyjmujemy również chętnych na wczasy indywidualne i rodzinne. Wszystkim naszym Gościom zapewniamy miłą obsługę i przyjazną atmosferę wypoczynku. Obiekt jest dla Państwa otwarty w sezonie letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszam
Teresa Kołodziejczyk

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
wyżywienie na miejscu
ogród
plac zabaw
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
noclegi do 40zł
obiekty blisko morza
kolonie, zielone szkoły
Noclegi
ośrodki wczasowe
pokoje gościnne
Odległość do plaży
501 - 900m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.