Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

MAŁGORZATA I Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Paderewskiego 4
tel. 59 866 17 06, 607 550 690

MAŁGORZATA I to nasz dom rodzinny - ładny, duży, przestronny. Położony w spokojnej dzielnicy willowej, 100m od ronda, stanowi dobrą bazę wypadową do Nowęcina, nad jezioro Sarbsko (700m), do centrum Łeby (600m), do plaży (około 1200m). Stąd jest też blisko do ciekawego Ogrodu Ornitologicznego (300m) i Parku Dinozaurów (500m). W okolicy kilka sklepów osiedlowych, domowych stołówek, kościół i duży park miejski.

W MAŁGORZACIE I czekają na Państwa ładne i wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami i telewizorami.

Szerokie hole i kąciki wypoczynkowe dają poczucie przestrzeni i komfortu pobytu.

Do dyspozycji Gości są ogólnodostępne dwie, kompletnie wyposażone kuchnie, lodówki, żelazko i rowery.

Można też wypoczywać na świeżym powietrzu. Dbamy, by trawniki i cała posesja były zielone i czyste. Są tu świeże kwiaty, ozdobne krzewy, meble ogrodowe, grille, altana oraz placyk zabaw dla dzieci: (huśtawki, piaskownice, domek, bujaki, rowerki, taczki, piłki i wiele innych drobiazgów). Teren obiektu jest ogrodzony i zamykany, parkowanie wewnątrz bezpłatne.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny, z kraju i zza granicy. Ze swej strony zapewniamy miłą obsługę i życzliwą atmosferę wypoczynku. MAŁGORZATA I jest czynna od początku maja do końca września. Ceny przystępne: od 30 do 50zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 15-tej, a kończy o godz. 10-tej.

Serdecznie zapraszam i życzę udanego urlopu
Małgorzata Dominiak z rodziną

Polecamy również nasz drugi obiekt: MAŁGORZATA II, położony w Łebie przy
ul. Powstańców Warszawy 6 > (zobacz tutaj). Kontakt telefoniczny ten sam.

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
rowery
plac zabaw
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 50zł
noclegi do 40zł
last minute
Odległość do plaży
901m i dalej
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.