Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Morskie Rejsy Wędkarskie i Turystyczne
Stanisław i Robert Mielewczyk

84-360 Łeba, ul. Wysockiego 3
tel. 508 366 659, 508 366 658

Oferujemy Państwu morską przygodę z naszą mini flotą składającą się z trzech dzielnych jednostek: ŁEB-82, ŁEB-39, BALBINA. Statkiem flagowym jest doborowy kuter BALBINA.

Morskie rejsy wędkarskie trwają standardowo około 10 godzin, od wczesnych godzin rannych. Kutry ŁEB-82 i ŁEB 39 zabierają po 12 osób na pokład  a kuter BALBINA 20 osób.

Na miejscu kuchnia i toaleta. Gorąca kawa i herbata gratis od armatora. Złowione ryby należą do wędkarzy.

Cena od osoby 150 zł. Wypożyczenie sprzętu wędkarskiego 20 zł. Gości przyjezdnych zapraszamy do naszego obiektu wczasowego HELENA ».

Dla większych grup zorganizowanych istnieje możliwość negocjacji cen i długości trwania rejsu. Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa, doświadczone i fachowe załogi. Gwarantujemy unikalną, marynarską atmosferę i niezapomniane wrażenia.

W okresie sezonu letniego prowadzimy również rejsy wycieczkowe w morze: w ciągu dnia i na zachody słońca. Wycieczki trwają około 1 godziny. Dzieci do lat 4 płyną bezpłatnie. Dla zorganizowanych grup wycieczkowych polecamy rejsy turystyczne na zamówienie po promocyjnych cenach. Troska o bezpieczeństwo i sympatyczny nastrój na pierwszym miejscu.

Kutrów Stasia Mielewczyka
nawet Neptun się nie tyka.

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
aneks kuchenny
lodówka
Działalność
całoroczna
sezonowa
Rozrywka i rekreacja
wędkarstwo morskie, rejsy wycieczkowe
inne atrakcje
Premium
rozrywka, rekreacja, zabawa, atrakcje
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.