Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Villa Nauta Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Szkolna 2
tel. kom. 606 352 583
www.kwateryleba.boo.pl

Położenie:
VILLA NAUTA położona jest w bardzo atrakcyjnej, willowej dzielnicy turystycznej, około 300m od plaży i centrum miasta. W najbliższej okolicy (do 200m) hala sportowa, korty tenisowe, boisko Orlik oraz malownicza rzeczka Chełst łącząca jezioro Sarbsko z Bałtykiem.

Wokół dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa i gastronomiczna, mnóstwo letnich atrakcji i rozrywek turystycznych.

Oferta:
VILLA NAUTA poleca Państwu ładne i wygodne pokoje 2, 3, 4-osobowe z własnymi łazienkami. Wszystkie pokoje posiadają telewizory, czajniki elektryczne i podstawowe naczynia. Ogólnodostępne lodówki, stanowisko do prasowania i bezprzewodowy internet. Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi z łazienkami:

Na ogrodzonej posesji dostępne miejsca postojowe dla pojazdów. Doba pobytowa trwa od godz.16-tej do 11-tej. Ceny umowne, przystępne zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji w granicach od 35 do 50zł/osobodoba.

Na Szkolnej panuje latem większy ruch spacerowy niż samochodowy, a ponadto nasza posesja jest usytuowana z dala od ulicy. To sprawia, że jest u nas cicho, spokojnie i można liczyć na udany, kameralny wypoczynek.

Serdecznie zapraszam
Andrzej Gieryk

We speak English
Wir sprechen Deutsch

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
wifi
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
Odległość do plaży
201 - 500m
Noclegi
pokoje gościnne
wille
Premium
obiekty nad morzem
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.