Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Pan Tadeusz Pokoje Gościnne

ul. Nadmorska 2B, 84-360 Łeba
tel/fax. 59 866 10 82, tel.kom. 607 242 392
www.pantadeusz.noclegileba.pl

Urokliwy architektonicznie obiekt, pięknie położony w pobliżu lasu sosnowego, 200 do morza. Centrum wczasowe Łeby. Wokół mnóstwo letnich atrakcji turystycznych i rozrywek, dobrze rozwinięta sieć gastronomiczna i handlowa.

Oferujemy ładne, przytulne pokoje 2 i 3-osobowe oraz dwupokojowe, 4-osobowe studio. Każdy pokój ma własną łazienkę, telewizor, lodówkę. Na wyposażeniu każdego pokoju dodatkowo czajnik, podręczne naczynia, suszarka do włosów i wiatrochron na plażę. Możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego. Wszystkie pokoje są z balkonami.

Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi. Wszystkie mają podobny standard i wyposażenie.

Pokoje 2 lub 3-osobowe:

Dwupokojowe, 4-osobowe studio:

Do dyspozycji gości ogólnodostępna kuchnia z pełnym wyposażeniem a dla dzieci pokój do zabaw.

Na posesji wygodny parking zamykany. Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia w pobliżu, po drugiej stronie ulicy.

Przyjmujemy wczasy indywidualne i rodzinne oraz grupy zorganizowane, wycieczki, turnusy szkoleniowo-wypoczynkowe itp. Organizujemy imprezy i przyjęcia okolicznościowe. Ceny umowne, przystępne, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji.

Zapraszamy przez cały rok
Iwona i Ryszard Brzoskowscy

Polecamy również nasz drugi obiekt "Pod Strzechą" położony naprzeciwko po drugiej stronie ulicy > zobacz tutaj

 

 

Informacje o obiekcie:

Premium
wielkanoc i majówka
obiekty nad morzem
posezonowe oferty wypoczynkowe
Udogodnienia
parking
kuchnia
wyżywienie na miejscu
lodówka
sprzęt plażowy
wifi
Odległość do plaży
do 200m
Noclegi
domy wypoczynkowe
pokoje gościnne
wille
Działalność
całoroczna
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.