Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Panda Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba, ul. Chrobrego 6
tel. 59 866 16 19, 502 639 405

Przy wjeździe do Łeby znajduje się małe, przytulne osiedle willowe, złożone z czterech uliczek dojazdowych, bardzo spokojne, zadbane, bezpieczne. Nie ma tu dyskotek, nocnych klubów, nocnego życia. Można tu znaleźć prawie przysłowiowy "święty spokój".

Atrakcyjna lokalizacja pozwala na znakomite zorganizowanie czasu dla całej rodziny. Dla chętnych atrakcji i rozrywek, już 200m dalej zaczyna się główny ciąg spacerowy miasta, pełna gama usług turystycznych i bogata sieć handlowo-gastronomiczna. Do plaży około 1300m, podobnie do jeziora Sarbsko, a jeszcze bliżej (600m) - dwie duże atrakcje: Jurajski Park Dinozaurów i Ogród Ornitologiczny. Ponadto 300m Oceanarium, 700m Mini ZOO, 600m Labirynt, 400m Iluzeum, 700m Wystawa Motyli i wiele innych atrakcji. Tu się mieści PANDA i serdecznie zaprasza na wypoczynek.

Dom Wypoczynkowy PANDA to zespół dwóch domów wolnostojących na ładnej, ogrodzonej posesji mieszczący 26 pokoi dla około 65 osób. Oferujemy wygodne, przestronne pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami, wyposażone dodatkowo w lodówki, czajniki, naczynia i sprzęt plażowy.

Ponadto do dyspozycji Gości ogólnodostępny internet Wi-Fi, lodówki, żelazka, rowery, świetlica z telewizorem.

 

Dom Wypoczynkowy PANDA prowadzi własną, domową kuchnię z jadalnią serwując zawsze świeże, smaczne i zdrowe posiłki: śniadania, obiady i kolacje. Jest też mały drink-bar z kominkiem z wyjściem na dużą ogrodową wiatę.

Na ogrodzie można się poopalać korzystając z trawników, zieleni, mebli ogrodowych, pobiesiadować pod wiatą lub w kąciku grillowym. Po sąsiedzku, przez płot dostępne do gier zespołowych boisko asfaltowe. Parkowanie bezpłatne na miejscu.

Obsługujemy grupy zorganizowane młodzieży i dorosłych z wyżywieniem, a także przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny z możliwością, ale nie koniecznością stołowania się. PANDA przygotowuje również na życzenie różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Naszym atutem są również atrakcyjne ceny pobytu: od 30zł w maju i czerwcu dla grup zorganizowanych do 60zł w szczycie sezonu. Zapewniamy troskliwą i fachową obsługę oraz miłą atmosferę wypoczynku.

Zapraszamy przez cały rok

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
wyżywienie na miejscu
lodówka
ogród
rowery
sprzęt plażowy
wifi
Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
powyżej 80 zł
Noclegi
domy wypoczynkowe
Działalność
całoroczna
sezonowa
Odległość do plaży
901m i dalej
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.