Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Przy Promenadzie - Apartament Gościnny

84-360 Łeba, ul. Abrahama 13,
tel. 59 866 17 73, 697 603 799,

Przy Promenadzie - Apartament Gościnny - Łeba

Lokalizacja: centrum Łeby, przy nabrzeżu portowym, w zabytkowej, rybackiej dzielnicy, z romantycznym widokiem na cumujące kutry i stateczki wycieczkowe. Wszędzie pod ręką mnóstwo usług i atrakcji turystycznych, dobrze rozwinięta sieć handlowa i gastronomiczna. Do plaży około 450m, do głównego parku miejskiego i deptaka 150m.
Oferta: apartament 2 -4-osobowy, I piętro, w domu wolnostojącym, na własnej posesji.
W skład apartamentu wchodzą dwa pokoje:
1. Pokój dzienny, od strony południowej z widokiem na przepływające statki pasażerskie oraz promenadę prowadząca wprost na plażę. Nowocześnie wyposażony, przestronny i słoneczny. Rozkładana sofa 2-osobowa, TV. Aneks kuchenny z miejscem do jedzenia, wyposażony w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik bezprzewodowy, express do kawy, zastawę stołową, sztućce.
2. Sypialnia - pokój północny, od strony ogrodu, co daje gwarancję ciszy i spokojnego wypoczynku. Duże, małżeńskie łoże, gustownie i przytulnie urządzona. Elegancka łazienka z nowoczesną kabiną prysznicową i armaturą.
Wejścia do pokoju dziennego, sypialni i łazienki są niezależne, z małego korytarzyka należącego do apartamentu.
Do dyspozycji gości słoneczny taras przed budynkiem od strony portu, ogród znajdujący się za budynkiem oraz kącik grillowy.
Zapewnione bezpłatne, ogrodzone miejsce parkingowe na terenie posesji.
Wyżywienie: bez wyżywienia.
Ceny za apartament: w zależności od terminu i długości pobytu od 200 do 300 zł za dobę.
PS. Samowystarczalny i kameralny charakter oferty zapewni Państwu komfortowy i przyjemny wypoczynek.

***  Serdecznie zapraszam przez cały rok!  ***
Anna Falkowska

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
aneks kuchenny
lodówka
ogród
Noclegi
apartamenty i mieszkania
Cena noclegu
do 60 zł
powyżej 60 zł
Odległość do plaży
501 - 900m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Premium
obiekty nad morzem
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.