Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Szafir Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Grabskiego 24
tel. 503 159 687

Zapraszamy Państwa do nowej dzielnicy willowej, dobrze zagospodarowanej, z szeroką ulicą Grabskiego wyłożoną kostką i nastrojowym oświetleniem latarni. W pobliżu (do 200m) duży park miejski z placem zabaw i boiskiem, kościół, delikatesy, restauracja, pizzeria, kilka barów i domowych stołówek.

Do centrum Łeby 300m, do jeziora Sarbsko 600m. Do morza (około 900m) prowadzi prosto piękna Aleja św. Jakuba, wygodny trakt spacerowy i ścieżka rowerowa.

Oferujemy Państwu pobyt w sześciu nowych, ładnych pokojach 2, 3 i 4-osobowych z własnymi łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, lodówkę, czajnik, naczynia i sprzęt plażowy.
Poniżej szczegółowa oferta naszych pokoi:

Nr 1 - pokój 3-osobowy, północny, I piętro.

Nr 2 - pokój 4-osobowy, południowo-wschodni, I piętro.

Nr 3 - pokój 3-osobowy, południowy, I piętro.

Nr 4 - pokój 3-osobowy, południowy, I piętro.

Nr 5 - pokój 2-osobowy, zachodni, I piętro.

Nr 6 - pokój 3-osobowy, północny, I piętro.

Do dyspozycji Gości ogólnodostępny taras na piętrze, kącik wypoczynkowy, mały ogródek, grill, meble ogrodowe i bezpłatny parking na posesji.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych. Zapewniamy miłą obsługę i kameralny charakter wypoczynku. Ceny umowne od 25 do 50zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 13-tej, a kończy o godz. 10-tej.

SZAFIR jest dla Państwa otwarty i gościnny przez cały rok.
Serdecznie zapraszamy

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 70zł
noclegi do 60zł
last minute
Działalność
całoroczna
sezonowa
Odległość do plaży
901m i dalej
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.