Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

TITANIC Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Pocztowa 3a
tel. 61 438 55 40, 606 317 501

TITANIC położony jest w niezwykle urokliwym miejscu, tuż nad kanałem rzecznym Chełst łączącym jezioro Sarbsko z Bałtykiem. W pobliżu pełny kompleks gastronomii, rozrywki i rekreacji. Najbliżej na pocztę (50m), do portu, parku i głównego deptaka miejskiego (100m), do plaży około 500m.

Oferujemy Państwu ładne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami.

W każdym jest telewizor, czajnik, podręczne naczynia i sprzęt plażowy. Istnieje możliwość dołożenia dostawki.

Ponadto do dyspozycji naszych Gości są ogólnodostępne dwa w pełni wyposażone aneksy kuchenne z lodówkami.

Na terenie posesji można skorzystać z kącika grillowego i postawić kilka samochodów. Jednak główną atrakcją TITANICA na świeżym powietrzu jest możliwość wędkowania na kanale dosłownie spod okien własnego pokoju. Ryb tu nie brakuje, zarówno słodkowodnych jak i morskich, ponieważ wędrują one z jeziora do morza lub odwrotnie, w zależności od pogody i poziomu wody.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Dysponujemy 10 pokojami dla 33 osób + dostawki.

Ceny umowne: od 35 do 50zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 13-tej w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10-tej w dniu wyjazdu.

TITANIC jest otwarty w sezonie letnim: od początku maja do końca września. Zapewniamy miłą, serdeczną obsługę i radosne, nadmorskie wrażenia.

Serdecznie zapraszamy
Bracia Andrzej i Jarek Twardy

Z naszego Titanica dobry humor nie znika.
Wspomnienia są genialne i niezatapialne.

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
obiekty blisko morza
last minute
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
501 - 900m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.