Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

TRYL Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Szkolna 4
tel. 59 866 14 29, tel. 662 150 951

TRYL usytuowany jest w odległości około 300m od morza, w cichej dzielnicy Łeby. Stąd wszędzie blisko: do kina, krytej hali sportowej, centrum, do lasu.

Oferujemy pokoje o różnym standarcie. Do dyspozycji gości mamy: 1, 2, 3, 4-osobowe pokoje z łazienką, TV, lodówką oraz pokoje o niższym standarcie z TV, łazienką i lodówką w korytarzu.
W każdym z pokoi dodatkowo znajdują się: czajnik bezprzewodowy, sztućce, talerze, parawan, leżak.

Ponadto oferujemy pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami i z podobnym wyposażeniem w letnim pawilonie położonym na tej samej posesji.

Na terenie posesji możesz bezpłatnie postawić samochód. Jeśli masz dzieci, możesz pobawić się z nimi na placu zabaw i przy okazji wypić kawę w ogrodzie, pośród kwiatów. Po wielogodzinnym opalaniu i kąpielach morskich można wykazać się umiejętnościami kulinarnymi korzystając z grilla w ogrodzie.

Ceny umowne: zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny oraz grupy zorganizowane.

Zapraszamy przez cały rok
Rodzina Trylewicz

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
plac zabaw
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
obiekty nad morzem
last minute
majówka
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
posezonowe oferty wypoczynkowe
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.