Offers in English
Unterkünfte in Deutsch

Łebieniec - informacje

Łebieniec - nieduża wieś położona około 6 km na południe od Łeby, przy trasie od Steknicy do Sasina. Pierwsza wzmianka pochodzi z roku 1402. We wsi znajduje się kilka chat i stodoła o konstrukcji ryglowej wypełnionej gliną. W pobliżu wielkie obszary leśne, około 2 km dalej w głębi lasu malownicze, czyste jezioro Czarne. Przystanek PKS, kilka letnich obiektów noclegowych. Dobre miejsce dla tych, którzy chcą odpoczywać w ciszy na łonie czystej przyrody, a "wypady" do Łeby planują sporadycznie. Warto na urlop zabrać rower a jesienią koszyk na grzyby.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.