Offers in English
Unterkünfte in Deutsch

Steknica - informacje

Steknica - mała miejscowość usytuowana 6 km na południe od Łeby, na trasie do Lęborka. Dogodne położenie i połączenie komunikacyjne. Stacja PKP i przystanek PKS. Stąd zaczyna się również wiodąca na wschód malownicza, lokalna droga asfaltowa prowadząca do kolejnych agroturystycznych wiosek położonych na południowym krańcu jeziora Sarbsko. Latem korzysta z tej drogi także wielu rowerzystów zwiedzających piękne okolice.
Duży kompleks leśny, który otacza Steknicę, stanowi jednocześnie naturalną granicę klimatyczną między morskim klimatem Łeby na północ a bardziej lądowym klimatem na południe. Jesienią jest rajem dla grzybiarzy. Przy wjeździe do Steknicy znajduje się wygodny, zacieniony auto-parking leśny - ostatni postój przed Łebą. Steknica oferuje niewielką, letnią bazę noclegową skierowaną głównie do wczasowiczów unikających tłoku turystycznego, ale stanowi za to świetną bazę wypadową w kierunku Łeby, Lęborka, okolicznych , ciekawych zakątków i miejscowości.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.